Archiv novinek


18.6.2012


V sekci SOUSTĚDĚNÍ jsou tolik očekávané informace o soustředění v Chorvatsku včetně orientačních cen v obchodech a seznamu výletů.

8.6.2012


První červnový víkend opět vyplnilo Květinkám zemské finále Národního šampionátu mažoretek pro rok 2012. Celý víkend na jihu Čech přinesl Květinkám úspěch v podobě jednoho cenného kovu. Seniorky, v NŠ vystupující ještě v kategorii starších juniorek, vybojovaly bronzovou medaily. Obrovská gratulace!
Kadetky ani juniorky na medaily nedosáhly a ani se jim nepodařilo probojovat se do Poděbrad na finále Národního šampionátu.

28.5.2012


Jak již bývá zvykem, oba květnové svátky Květinky věnují soutěžím. Zatímco svátek práce jsme pořádali oblastní kolo Národního šampionátu mažoretek, Den osvobození se pak všechny postoupivší Květinky zúčastnily semifinále MČR v mažoretkovém sportu, které tradičně pořádalo město Stochov. Program semifinále byl velice nabitý. Od časného rána probíhala soutěž sóloformací, před polednem proběhlo pochodové defilé skupin, po polední pauze a slavnostním zahájení dokončily svá vystoupení sóloformace, po nich soutěžily skupiny na pódiu a na závěr toho všeho proběhlo semifinále všech kategorií s pom-pony. A ačkoliv šlo již o semifinálw mistrovství republiky, Květinky se opět neztratily. Postup všech skupin (kadetek, juniorek i seniorek) do finále MČR, které se koná v polovině června v Přešticích je fantastickým úspěchem. Rozhodně ne každá mažoretková skupina se může pochlubit tím, že se do finále republikového mistrovství probojovala ve všech věkových kategoriích ve kterých soutěžila.
Fantastický úspěch skupin stejně úžasně podtrhly i dva postupy v sóloformacích. V sólech seniorek se do finále v Blatné probojovala Kačka Bínová a mezi seniorskými trii se do Blatné kvalifikovaly Bára Matviaková s Marťou Tůmovou a Terkou Macháčkovou. Pro Květinky byl státní svátek zase opravdovým svátkem. GRATULUJEME!
Výsledky ze Stochova jsou k dispozici na stránkách pořadatele MČR.

20.5.2012


První májový den je již několik let tradičním termínem pro oblastní kolo Národního šampionátu mažoretek. Letos opět Kladno mažoretkám dopřálo krásné a teplé počasí a soutěžní den se tak nádherně vydařil. A to i z pohledu na výsledky. Soutěže se zúčastnily všechny skupin Květinek. Přípravka soutěžila v kategorii minimažoretky, která je nepostupová a svou soutěž zvládly dobře. Čtvrté místo.
Kdetky patří v Národním šampionátu do kategorie Děti mladší. Obsadily také čtvrté místo. Kadetky si ale tímto umístěním zajistily postup do Zemského finále ve Strakonicích. Juniorky zařazené v Národním šampionátu mezi Děti starší skončily na krásném třetím místě a do Strakonic se probojovaly také. Seniorky vystupujících v soutěžích NBTA v kategorii juniorek dosáhly nejlepšího výsledku mezi skupinami pořádajícího oddílu. Skončily druhé. Ani jim, samozřejmě, postup do Strakonic neutekl a tak opět kladenské Květinky budou mít v rodišti dudáka Švandy kompletní zastoupení. Výsledky z Kladna jsou k dispozici zde.Uvidíme, která ze skupin dokáže start v zemském finále přetavit v postup do republikového finále v Poděbradech.
Letos poprvé kulturní vložku probíhající v době počítání soutěžních výsledků neobstaraly jen Květinky. Součástí letošního prvomájového odpoledne bylo vystoupení Daniela Nekonečného. Jeho šou byla, jako vždycky, velkolepá. Květinky ho doprovodily svým společným vystoupením při jedné z písniček a odstartovali tak, sice krátkou, ale o to, díky pestrosti kostýmů, lépe vypadající diskotéku přímo na soutěžní ploše. Pyrotechnické a konfetové efekty vystoupení skupiny Dana Nekonečného pak hrstka dobrovolníků uklízela ještě hodně dlouho po skončení soutěže. Sletiště ale bylo odevzdáno v naprostém pořádku. Škoda, že dobrovolníků nebylo víc aby úklid nekončil až chvilku před setměním. Fotografie v sekci GALERIE Vám dokreslí, jak příjemná atmosféra na Sletišti panovala.

20.4.2012


Květinky za sebou mají první mistrovskou soutež letošního roku. Tou byla kvalifikace Mistrovství CR v mažoretkovém sportu, která se konala v nádherne obnovené hale BIOS celou minulou nedeli. Celé dopoledne patrilo vystoupením sólo a miniformací a to jak s hulkou, tak s pom-pony. V techto kategoriích Kvetinky zastupovala dve dua, jedno trio a jedno sólo. Protože na Kladne pom-pony letos nenacvicoval nikdo, je jasné, že všechny Kvetinky dopoledne závodily s hulkou.
Všechna vystoupení behem nedelního dopoledne byla dílem samotných mažoretek a proto je naprosto úžasné, že do semifinále postoupila skoro všechna vystoupení. Ze tretího místa v kategorii dvojic a trojic se na Stochov probojovaly Martinka, Bára a Terka, ze ctvrtého místa postoupily Sandra s Luckou a z osmého místa postoupila sólistka Kacka. Jedine kadetkám Káje se Sábou postup unikl. Vzhledem k jejich veku byl ale nedelní závod zejména sberem cenných zkušeností a protože se jim vystoupení, ac nepostupové, povedlo, zasloužily si velký potlesk i ony.
Odpoledne pak patrilo vystoupením skupin jak s hulkou, tak s pom-pony. Pom-ponovou kategorii Kvetinky neobsadily a s hulkou to byla jedna velká paráda. Postoupily kadetky, juniorky i seniorky. Kadetky byly ctvrté, juniorky tretí a seniorky obsadily druhé místo. Umístení všech postupujících Kvetinek at už v sólech, miniformacích ci skupinách jsou skvelá i proto, že proti nim ve všech kategoriích stála absolutní ceská špicka v podobe oddílu Prezioso Blatná, v jejichž radách je i nekolik mistru Evropy. Všem trem kategoriím srdecne blahoprejeme a držíme palce na Stochov.

5.4.2012


Aktualizovaný seznam vystoupení najdete na obvyklém místě v sekci AKCE.

5.4.2012


Neúprosně se blíží začátek mistrovských soutěží, jejichž nedílnou součástí je pochodové defilé. To se nedá natrénovat v tělocvičně a proto, jako již tradičně, přicházejí na řadu pravidelné páteční podvečerní tréninky pochodového defilé na Sletišti. Jejich rozpis najdete v sekci TRÉNINKY. První se koná již 6. dubna!

9.2.2012


V sekci GALERIE se můžete podívat na několik fotografií z vystoupení Květinek na maturitním plese slánské Obchodní akademie.

13.1.2012


Byl aktualizován seznam vystoupení v sekci AKCE.

20.12.2011


V sekci GALERIE si můžete prohlédnout fotky z Vánočního mejdanu oslavujícího 10 let existence Květinek. Sešlo se na něm poměrně hodně diváků a nádherná vystoupení, která ukázala historii i současnost oddílu se rozhodně všem musela líbit.
Všichni přihlížející odměnili všechny vystupující bouřlivým potleskem a litujte všichni, kteří jste v sokolovně v pondělí nebyli.

13.12.2011


Byl opět aktualizován seznam vystoupení v sekci AKCE.

12.12.2011


Květinky byly pozvány na mažoretkový festival do Španělska, který se koná na podzim příštího roku. V sekci RODIČŮM je možné si stáhnout dokument s podrobnějšími informacemi.

2.8.2011


V sekci SOUSTŘEDĚNÍ najdete poslední aktuální informace.

2.8.2011


Byl aktualizován plán vystoupení v sekci AKCE.

26.7.2011


V sekci TRÉNINKY najdete termíny tréninku jednotlivých skupin pro nadcházející sezónu.


Plány a duležité informace pro rodice najdete v sekci RODICUM

26.7.2011


Byla aktualizována sekce AKCE.

18.7.2011
18.7.2011


Vše duležité o letošním soustredení najdete v sekci SOUSTREDENÍ

28.3.2011


Ukažte svůj odhad a zkuste si zatipovat v nové ANKETĚ.

28.3.2011


Pokud se už těšíte na letošní mistrovské soutěže, můžete se, pro zkrácení čekání na devátý duben, podívat na několik nových fotografií z lednové soutěže NŠ 2011 s pom-pony v sekci GALERIE.

28.3.2011


Byl opět aktualizován seznam vystoupení a to včetně detailních údajů o MČR v kladenské hale. Více v sekci AKCE.

2.12.2010


Byl aktualizován seznam vystoupení a opět včetně údajů o mistrovských soutěžích. Více v sekci AKCE.

20.10.2010


Byl aktualizován seznam vystoupení včetně údajů o mistrovských soutěžích. Více v sekci AKCE.

6.9.2010


Můžete se podívat na fotografie z vystoupení na Dnech města Kladna v sekci GALERIE.

1.9.2010


Přehled toho co je pro letošní sezónu plánováno v našem oddíle najdete nově v sekci RODIČŮM.

1.9.2010


Nové termíny vystoupení jsou vsekci AKCE.

1.9.2010


Byly upraveny časy pondělních tréninků všech skupin. Podrobný přehled je v sekci TRÉNINKY.

27.7.2010


V sekci TRÉNINKY najdete rozpis tréninků pro novou sezónu a došlo také k aktualizaci sekce AKCE.

20.7.2010


Jako každé září, i letos, se mezi nás mohou přihlásit nová děvčata a klidně i chlapci. Jak, kdy a za jakých podmínek se dozvíte v sekci NÁBOR.

20.7.2010


Nová sezóna Květinek, stejně jako každý rok, začíná soutředěním. To letošní, jak už dávno víte, bude stejně jako vloni na Živohošti. Důležité dokumenty k vyplnění a organizační informace najdete v souborech v sekci SOUSTŘEDĚNÍ, které si můžete stáhnout ve formátu MS WORD.

7.6.2010


V sekci GALERIE si můžete prohlédnout výběr fotografií z účasti kadetek na Mezinárodním setkání mládeže ve Francii.

7.6.2010


!!!  H U R Á  !!!   !!!  S L Á V A  !!!   !!!  K O N E Č N Ě  T O  V Y Š L O  !!!
Magické datum 6.6. v letošním roce bylo velice šťastné. Při své sedmé účasti v řadě se Květinkám podařilo to, o co při všech svých účastech na zemském finále Národního šampionátu mažoretek usilovaly. KVĚTINKY VE STRAKONICÍCH VYHRÁLY! Po tom, co získaly první zlatou medaili na Kladně spolu s titulem Mistr oblasti, od včerejšího odpoledne se mohou honosit titulem Mistr Čech.
Tento obrovský úspěch se podařil juniorkám, když dokázaly ve Strakonicích zvítězit a nechat za sebou i takové skupiny jako jsou Modern Klatovy nebo Rondo Ronov nebo Splendix Most. Připočteme-li k tomu fantastické třetí místo kadetek s pom-pony z ledna, stala se letošní sezóna tou historicky nejúspěšnější v celé historii Květinek.
Cena tohoto úspěchu je ještě o to větší, že vznikal v poměrně nepříznivých podmínkách. Velké teplo a s ním spojené pocení rukou, jasné sluníčko svítící při pódiovce do očí a velká kvalita soupeřů, to jsou jen některé překážky z těch, které musely juniorky překonat. A překonaly. A navíc úspěšně. !!! G R A T U L U J E M E !!!
Přesto, že úspěch juniorek je obrovský, nezastiňuje v žádném případě úspěch kadetek. Ty totiž také dokázaly do poděbradského finále Národního šampionátu postoupit. Medaile jim unikla jen o vlásek. Skončily čtvrté a pomohly juniorkám přesvědčit, že kladenské Květinky jsou součástí české mažoretkové špičky. Nelze se tedy než těšit za dva týdny do Poděbrad, kde se utkáme se špičkou Moravy.
Držme všichni Květinkám palce, ať se jim tento úspěch podaří v celorepublikovém finále NŠ v Poděbradech alespoň obhájit.

24.5.2010


Bližší informace o zájezdu kadetek na Evropské setkání mládeže do Francie, na které naváže jejich účast na Zemském finále NŠ mažoretek ve Strakonicích najdete zde.

11.5.2010


Jsou aktualizovány termíny vystoupení. Více v sekci AKCE.

11.5.2010


V sekci GALERIE je spousta nových fotografií z obou mistrovských soutěží v Kladně a na Stochově.

10.5.2010


Začátek května tradičně přinesl základní kola obou mistrovských soutěží mažoretek. A Květinky u toho nechyběly. A nejen to. Ani se neztratily. V oblastním kole Národního šampionátu skončila přípravka na skvělém druhém místě,
kadetky byly šesté a juniorky předvedly po povedeném defilé svou pódiovku tak dobře, že oblastní kolo vyhrály.
Kvalifikace Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu 2010 na Stochově dopadla zase lépe pro kadetky. Těm se pódiové vystoupení povedlo mnohem lépe než na Kladně a vybojovaly si jím třetí místo. Juniorky musely v MČR startovat až v kategorii seniorek a obsadily pěkné čtvrté místo. To ale nebylo všechno.
Na Stochově se také představily naše miniformace. Kadetky s hůlkou o jednu desetinu bodu vyhrály a miniformace juniorek vybojovala druhé místo. Další dvě medaile pak vzešly z vystoupení s pom-pony, když skupina kadetek vybojovala stříbrnou příčku a duo kadetek bylo třetí. Z tohoto výčtu vyplývá, že Květinky se mezi devítisty mažoretkami
na Stochově rozhodně neztratily.
Obě soutěže Květinky skvěle zvládly a snad poměrně dost hlasitý cinkot medailí už v základních kolech nebude znamenat vystřílený prach pro další fáze obou soutěží. Za základní kola všem moc a moc blahopřejeme a do dalších fází držíme všem palce.

10.5.2010


Možnost vycestovat na Evropské setkání mládeže získaly letos naše kadetky. Tady můžete vidět oficiální zvací dopis, který obsahuje jediné doposud dostupné oficální informace.

31.3.2010

V sekci GALERIE najdete tři fotografie z Valné hromady a můžete si také prohlédnout novinky v sekci AKCE.

24.3.2010

O tom, že mezi Květinkami je od letošní sezóny i jeden … květ (při vymýšlení názvu skupiny se asi zřejmě s klukama nepočítalo) Vašek Vykopal asi všichni víte. Pro Kladno se první chlapec v našem, až do teď, jen dívčím oddíle stal natolik zajímavou událostí, že si o něm můžete přečíst i v regionálním periodiku s názvem Sedmička. Článek o chlapci z Květinek najdete tady.

16.3.2010

Dnes začalo fungovat úplně nové diskuzní FÓRUM. Nová varianta tohoto komunikačního prostředku přináší hodně nových funkcí, které snad pomohou ke zpříjemnění diskutování na našich stránkách.
Jednou z největších novinek je možnost vytváření uživatelských účtů. Už je tím konečně zabráněno pokusům o vkládání reklamy a zveřejňování příspěvků roboty, kteří napadali nechráněná fóra. Dále toto nové fórum umožňuje dělení diskuzí do jednotlivých kategorií a na jednotlivá témata, což určitě umožní lepší čitelnost a snazší dohledání požadovaných informací.

Vyzkoušejte si nové fórum a začněte diskutovat. Ať je v novém fŕu co nejživěji.

16.3.2010

Stejně jako každý rok i letos je součástí mistrovských soutěží pochodové defilé. Jeho nácvik bude probíhat jako tradičně na kladenském Sletišti vždy v pátek a to od 4. dubna 2010. Přesný rozpis těchto tréninků najdete v sekci TRÉNINKY.

11.3.2010

A po roce už se zase připravujeme na prázdniny. Nepřehlédněte další ročník existence sekce SOUSTŘEDĚNÍ.

28.2.2010

Byl aktualizován seznam vystoupení Květinek v sekci AKCE.

25.2.2010

V sobotu 20. března se uskuteční mimořádný trénink. Jeho hlavní náplní bude příprava společného vystoupení na valné hromadě naší sokolské jednoty.

25.1.2010

Juniorky už mají nové kostýmy. Můžete se podívat, jak jim sluší tady

18.1.2010

Neděle byla letošním prvním dnem mistrovských soutěží. A z pohledu KVĚTINEK rozhodně ne špatným. Jediné kadetky se letos zúčastnily Národního šampionátu mažoretek 2010 v kategorii pom-pon. A vedly si znamenitě. Získaly vynikající třetí místo. Blahpřejeme!

18.1.2010

Protože juniorkám již přišly nové kostýmy, které si hradí ze svého, mohou se podívat na vyúčtování obou dodávek. Rozpis cen bazarových kostýmů na defilé najdete tady. Fakturu od firmy, která šila kostýmy pro pódiovku otevřete tady a nakonec tady se můžete podívat na celkové rozpočtení částek ze zaplacených záloh.

14.1.2010

Účast Květinek na plese v Žilině, plánovaná na 13. února, byla zrušena.

8.1.2010

Konečně si můžete přečíst nový rozhovor s trenérkou Markétou, který se uskutečnil před Vánocemi. Najdete ho, jako vždy, v sekci O NÁS.

8.1.2010

A máme tu nové položky v seznamu naplánovaných vystoupení. Změny najdete v sekci AKCE.

10.12.2009

Byl aktualizován seznam naplánovaných vystoupení. Změnu týkající se především juniorek najdete v sekci AKCE.

10.12.2009

V sekci GALERIE dnes najdete nové fotografie z letošního soustředění a také z vystoupení kadetek na zámku v Liblicích.

27.11.2009

Na středečním tréninku dostali juniorky k vyjádření návrh nových kostýmů. Líbil se jim a jedinou požadovanou změnou bylo odstranění ozdoby u krku. Zároveň ale vyjádřily názor, že na soutěžní defilé není tento druh kostýmu nejvhodnější. Markéta tedy našla nabídku tradičnějších mažoretkových kostýmů prodávaných, za příznivou cenu, jinými oddíly. K té se juniorky teprve vyjádří.

19.11.2009

Soutěž mažoretkových skupin s pom-pony NŠ mažoretek 2010 byla pořadatelem přesunuta na leden. Aktualizované termíny najdete v sekci AKCE.

13.11.2009

Byla aktualizována sekce AKCE. Tentokrát se změny týkají především kadetek.

29.10.2009

Po delší době došlo zase k aktualizaci rozpisu vystoupení v sekci AKCE. Můžete se také velmi brzy těšit na tradiční rozhovor s trenérkou.

3.9.2009

Vystoupení v Libušíně plánované na sobotu 12.9.2009 bylo ZRUŠENO!

3.9.2009

V sekci TRÉNINKY najdete aktuální časový rozvrh pro novou sezónu.

3.9.2009

Byla spuštěna nová anketa. Ohodnoťte nové společné vystoupení.

31.8.2009

Proběhla aktualizace plánu vystoupení. Sledujte sekci AKCE.

31.8.2009

Do sekce GALERIE byly přidány fotografie z vystoupení a průvodu při oslavách Dne sv. Vavřince.

28.7.2009

V sekci NÁBOR jsou k dispozici informace pro novou sezónu.

4.8.2009

!!! D Ů L E Ž I T É !!!Doprava mažoretek na letošní soustředění je INDIVIDUÁLNÍ! NEJEDE se společně autobusem! Nepřehlédněte tuto informaci spolu s ostatními detaily v sekci SOUSTŘEDĚNÍ.

28.7.2009

V sekci NÁBOR jsou k dispozici informace pro novou sezónu.

28.7.2009

Podrobné informace o letošním soustředění najdete v sekci SOUSTŘEDĚNÍ.

28.6.2009

V sekci AKCE nyní najdete aktuální rozpis prázdninových aktivit Květinek.

22.6.2009

Bylo-li lze považovat počasí při strakonickém semifinále Národního šampionátu mažoretek 2009 za ne zrovna ideální, pak závěr finále v Poděbradech byl děs. Ale jen v souvislosti s počasím. Květinky sice absolutní špičku mažoretek Česka v letošním finále neatakovaly, ale velký úspěch je už to, že se do Poděbrad probojovaly všechny tři skupiny s hůlkou a obě s pom-pony. Lze tak říct, že do širší republikové špičky od letoška už patří všechny kladenské Květinky. A tím se také může pochlubit jen pár oddílů. Letošní obrovská konkurence umožnila Květinkám získat pouze jedno umístění na stupních vítězů. V kategorii pom-pon vybojovali třetí místo mladší kadetky.
Skupina složená s juniorek aseniorek, která díky novým pravidlům o věkové skladbě skupin, startovala v kategorii juniorek obsadila v disciplíně pom-pon, nádherné, ale nevděčné, čtvrté místo.
Letošní sestavy s hůlkou pak Květinky sice předvedly na úrovni republikového finále, ale obrovsky zvětšená konkurence je odsoudila až dolní poloviny výsledkové listiny. Přesto ale Květinky svou příslušnost k české špičce potvrdily už samotnou šestou účastí v poděbradském finále v řadě.
Blahopřejeme všem našim mažoretkám k výtečnému zakončení sedmé soutěžní sezóny a společně se všemi fanoušky už se těšíme na tu osmou.
Velký dík a hodně uznání pak patří také, samozřejmě, i všem trenérkám. Bez jejich snahy a nasazení by Květinky takovýchto úspěchů takhle dlouho v kuse určitě nemohly dosáhnout.

8.6.2009

Máme za sebou tradiční strakonické semifinále Národního šampionátu mažoretek 2009. Přesto, že letošní počasí ve Strakonicích mělo k ideálu daleko, neodjížděla výprava Květinek domů smutně. Víkend dopadl velice dobře. Mladší kadetky obsadily páté a starší kadetky šesté místo. Nejstarší Květinky pak v kategorii juniorek obsadily čtvrté místo. Tato skvělá umístění pak znamenala také to, že Květinky nebudou po šesté v řadě chybět na finále Národního šampionátu mažoretek v Poděbradech. A to jak s pom-pony, s nimiž do Poděbrad postoupily všechny skupiny z Kladna, tak také s hůlkou. Výsledky jsou k dispozici na stránkách pořadatele.Blahpřejeme všem skupinám a držíme palce do Poděbrad!

5.6.2009

Pořadatel Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu Občanské sdružení Mažoretky změnil strategii obsahu svých webových stránek a nadále již nezveřejňuje archivy výsledků jednotlivých soutěží. Výsledky semifinále skupin v Písku, kterého se květinky zúčastnily, tedy již na internetu nenajdete.

10.5.2009

Stejně jako v minulých letech, tak i letos náš oddíl spolupořádal kvalifikaci Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu na Stochově. Vzhledem k počtu přihlášených soutěžících se ale poprvé tato soutěž musela rozdělit do dvou dnů. Čtvrteční odpoledne proto patřilo sólo a mini formacím s hůlkou. Kdo na Stochově ve čtvrtek byl, viděl na vlastní oči, tu obrovskou kvalitu, která se tam sešla. Bylo to v některých vystoupeních až k neuvěření. Přesto se ani v této super konkurenci Květinky neztratily. Krásným úspěchem je druhé místo dua kadetek, bohužel však bez nároku na postup. A druhé skončily také seniorky se svou miniformací. Těm už ale postup do finále ve Valticích neutekl. Duo juniorek, miniformace juniorek a seniorek a po jedné sólistce v kadetká a juniorkách skvělé soupeřky na stupně vítězů nepustily. Takže čtvrteční bilance byla dvě druhá místa a jediný postup. Všechny přítomné Květinkáře přepadl strach z pátečních skupinových soutěží.

Ale nebyl úplně oprávněný. Páteční vystoupení Květinek zahájila svým druhým, bohužel nepostupovým, místem sólistka s pom-pony a pak už došlo na skupiny. Kadetky předvedly natolik pěkné vystoupení, že získaly ocenění V.I.P. poroty a ta soutěžní porota je zařadila na krásnou druhou pozici. Juniorky, v asi největší konkurenci, nejprve velice smutnily, protože jim závada na stárnoucí technice pana zvukaře ukončila vystoupení nečekaně chvíli před koncem, ale potom nadšeně oslavovaly, protože, i když useknuté, jim jejich vystoupení vyneslo tolik bodů, že stačily na třetí místo. Seniorky zašly také velmi pěkně svou sestavu a stejně jako kadetky se po ní radovaly z druhého místa. A když potom kadetky postoupily i s pom-pony, mohly Květinky oslavovat postup všech svých skupin. Všechny skupiny Květinek postoupily do semifinále MČR do Písku.

Gratulujeme Květinkám a držíme palce do dalších soutěží.

7.5.2009

Výsledky oblastního kola NŠ z kladenského Sletiště již jsou k dispozici na stránkách pořadatele.

5.5.2009


„Byl pozdní večer první Máj. Večerní Máj radosti čas.“ Tak takhle nějak mohlo rozjímat vedení Květinek společně se všemi fanoušky v pátečním večeru. Opět jsme pořádali oblastní kolo Národního šampionátu mažoretek a důvodů k radosti bylo hned několik. Jednak jsme dostali od svazu mažoretek pochvalu za pořadatelskou kvalitu závodů, ale především uspěly Květinky na soutěžním poli. Bez nadsázky lze konstatovat, že kromě naší přípravky, kdo na soutěžní plochu v dresu Květinek vkročil, ten postoupil do zemského finále ve Strakonicích. Kadetky postoupily z druhého místa s hůlkou a pom-pony dokonce vyhrály. Juniorky, v NŠ zařazené do věkové kategorie děti starší, postoupily z druhého místa s hůlkou. Seniorky, v NŠ zařazené ještě do juniorek, postoupily ze čtvrtého místa. A společná pom-ponová sestava juniorek a seniorek v NŠ vystupující v kategorii junior postoupila z prvního místa.

Postupy a umístění jistě nebyly jen za pořadatelství. Kadetky měly nejlepší defilé ze všech, juniorky zase předvedly nejlepší pódiovku a seniorky čtvrté nejlepší defilé podpořily druhou nejlepší pódiovou sestavou.

Lze tedy říct, že start letošní soutěžní sezóny dopadl skvěle. Gratulujeme Květinkám a děkujeme za podporu všem fanouškům, kteří našli cestu na kladenské Sletiště.

29.4.2009

Začíná sezóna mistrovských soutěží pro rok 2009. Podpořte Květinky v kvalifikačních kolech obou soutěží, která obě náš oddíl spolupořádá. Všechny informace k základnímu kolu Národního šampionátu i ke kvalifikaci MČR v mažoretkovém sportu najdete na stránkách pořadatelů těchto soutěží.

29.4.2009

Průběžně dochází k aktualizaci sekce SPONZOŘI. Víte, kdo Květinky momentálně podporuje?

29.4.2009

Došlo k aktualizaci plánovaných vystoupení v sekci AKCE.

6.4.2009

V sekci SOUSTŘEDĚNÍ jsou k dispozici konečné a závazné informace o letním soustředění.

6.4.2009

V sekci TRÉNINKY je rozpis tréninků defilé na Sletišti. Začíná se již 10.dubna!

16.3.2009

V sekci GALERIE najdete nově fotografie z vystoupení na maturitních plesech

3.3.2009

Od dnešního dne můžete hlasovat v nové anketě.

3.3.2009

Došlo ke změně v organizaci kvalifikace MČR na Stochově. Podrobnosti najdete v sekci AKCE.

3.3.2009

Blíží se opět jaro a množí se otázky týkající se soustředění. Takže tedy:- Pro přípravku a kadetky je plánováno letní soustředění do kladenské sokolovny a bližší podrobnosti budou zveřejněny po vyjasnění všech organizačních detailů. – Pro juniorky, seniorky a letošní léto je plánováno soustředění do Itálie a to včetně vystoupení na tradičním a prestižním festivalu tance. Organizace je stále ještě ve fázi dolaďování podrobností a proto informace v sekci SOUSTŘEDĚNÍ jsou prozatím ještě ne úplně závazné.

13.2.2009

V sekci O NÁS je další rozhovor s trenérkou Markétou o zimní přípravě a plánech na novou sezónu

12.2.2009

Nezapomínejte sledovat průběžně aktualizované termíny vystoupení v sekci AKCE.

19.10.2008

Do sekce GALERIE byly přidány fotografie z prázdninového soustředění v Heřmani.

17.10.2008

V sekci GALERIE jsou fotky z vystoupení na SK při zahajování fotbalového turnaje Fair play proti násilí.

15.10.2008

V sekci RODIČŮM je jmenovitý seznam s přehledem částek, které budou ujednotlivé Květinky platit nejpozději do konce října za doplnění kostýmů.

2.10.2008

Fotografie z in-line závodů, které startoval desetibojař Tomáš Dvořák, najdete jako obvykle v sekci GALERIE.

28.9.2008

V sekci RODIČŮM najdete pozvánku na pravidelnou schůzku rodičů.

8.9.2008

Fotky z vystoupení na Dnech města najdete v sekci GALERIE.

5.9.2008

Svaz mažoretek pozval, historicky poprvé, naši skupinu kadetek k účasti na slavnostním zakončení letošního ročníku Národního šampionátu, které se jako nesoutěžní exhibice mistrů koná každoročně v Karlových Varech pod názvem Karlovarská růže. Reprezentativní průvod karlovarskou kolonádou a vystoupení v Grandhotelu Pupp si můžete prohlédnout na fotografiích v sekci GALERIE.

5.9.2008

V sekci GALERIE už konečně najdete i fotografie z oslav Dne sv. Vavřince.

2.9.2008

Pro ještě větší aktuálnost důležitých informací do sekce NOVINKY přibylo okno obsahující informace od trenérek. Nikdo jiný než ony do tohoto prostoru informace vkládat nemůže. Tyto informace jsou nadřazeny veškerému ostatnímu obsahu. Věnujte jim prosím pozornost.

12.8.2008

Sraz pro odjezd na soustředění je v sobotu 16. srpna 2008 v 8:00 ráno před sokolovnou.Každé dítě musí mít vyplněny všechny potřebné dokumenty (dotazník, bezinfekčnost, potvrzení lékaře). Najdete je ke stažení v sekci SOUSTŘEDĚNÍ.

8.7.2008

Proběhla aktualizace časů tréninků, aktuální rozpis najdete v sekci TRÉNINKY

8.7.2008

Nepřehlédněte nové údaje v sekci AKCE

7.7.2008

V sekci NÁBOR se dozvíte aktuální informace pro novou sezónu

4.3.2008

Dnes bylo spuštěno diskuzní fórum. Pojďte si s ostatními popovídat o věcech kolem mažoretekové skupiny KVĚTINKY Kladno. Vyzkoušejte novou sekci FÓRUM.

26.6.2008

Fotografie z posledního soutěžního vystoupení na poděbradském finále NŠ 2008 najdete v sekci GALERIE

24.6.2008

A máme tu jednu novinku. Poprvé nebudu o závodech v Poděbradech povídat já, ale přinášíme Vám, historicky poprvé, rozhovor s trenérkou. Markéta se uvolila k malému povídání. V něm zhodnotila nejen Poděbrady, ale i celou uplynulou sezónu a prozradila i několik novinek nachystaných na sezónu příští. Rozhovor najdete v sekci O NÁS.

24.6.2008

Prohlédněte si výsledky poděbradského finále NŠ 2008, které zveřejnil pořadatel

23.6.2008

Víkendové finále Národního šampionátu mažoretek 2008 přineslo další velké úspěchy našim barvám. Naše děvčata přivezla dvě třetí místa. Třetí nejlepší v republice jsou kadetky i juniorky s pom pony. Seniorkám se podařilo vybojovat s pom pony skvělé páté místo.
Kromě výborných umístění s pom pony jsme se opět (jak hezky se to čte – opět) dočkali i skvělého úspěchu s hůlkou. Kadetky obsadily fantastické páté místo. Můžeme tedy zase používat přívlastek pátá nejlepší mažoretková skupina v republice.VĚM KATEGORIÍM MOC GRATULUJEME!

10.6.2008

Všechny podrobnosti o republikovém finále Národního šampionátu mažoretek 2008, které se tradičně koná v Poděbradech, najdete tady na stránkách pořadatelů.

15.6.2008

S malým zpožděním, ale přesto si můžete prohlédnout fotky ze Strakonic v sekci GALERIE.

10.6.2008

Všechny potřebné informace k soustředění včetně všech nutných formulářů najdete v sekci SOUSTŘEDĚNÍ.

9.6.2008

Na výsledky semifinále Národního šampionátu ve Strakonicích se můžete podívat na stránkách pořadatele.

9.6.2008

Víkendové semifinále Národního šampionátu mažoretek se zúčastnily pouze seniorky a kadetky. Juniorky se do Strakonic z Kladna neprobojovaly. Postup ze Strakonic se ukázal nad možnosti seniorek. Ve velice silné konkurenci skončily celkově osmé. Ale nejde o žádný neúspěch, protože Květinky zatím patří do kategorie mladších seniorek a proto je velmi pravděpodobné, že s postupem času ještě půjde jejich kvalita nahoru. Uvidíme, možná již příští rok …
A kadetky? Ty dokázaly opět uspět a probojovaly se do Celostátního finále Národního šampionátu do Poděbrad. A tak stále drží šňůru postupů. Již pětkrát byly kadetky Květinek ve Strakonicích a kromě první účasti (v roce 2004) se jim pokaždé podařilo postoupit mezi republikovou elitu na finále do Poděbrad. Ne mnoho skupin se může pochlubit stejnou bilancí. Letos kadetky ze Strakonic postoupily ziskem 4. místa, kdy po defilé byly dokonce na bronzovém stupínku.GRATULUJEME!

3.6.2008

V sekci RODIČŮM najdete pozvánku na schůzku. Nezapomeňte na ni! 9. června 2008 v 18:00 na malém sále v sokolovně.

30.5.2008

DĚKUJEME ZA PODPORU !!!Dnes 30. května 2008 v 19:18:38 dosáhly stránky Květinek 10.000 návštěv.

26.5.2008

Fotografie z vystoupení kadetek a přípravky u baráčníků a na Bambiriádě najdete v sekci GALERIE.

26.5.2008

Vystoupení kadetek plánované na čtvrtek 29. května bylo ZRUŠENO!

20.5.2008

V sekci AKCE najdete aktualizovaný seznam vystoupení.

20.5.2008

Byly přidány dvě nové sady fotek v sekci GALERIE. Ze Rtyně a z oslav 120 let Sokola Dejvice.

19.5.2008

Výsledky semifinále MČR skupin s hůlkou, které se konalo ve Rtyni, už najdete na stránkách pořadatele.

19.5.2008


Sobota 17. května patřila, z pohledu Květinek, semifinále Mistrovství republiky v mažoretkovém sportu ve Rtyni v Podkrkonoší. Přesto, že ani jedna ze skupin Květinek do finále republikového mistrovství neprošla, nebylo naše vystoupení rozhodně žádným propadákem. Naopak. Pátá nejlepší pódivka a šesté nejlepší defilé kadetek přineslo dohromady celkově moc pěkné šesté místo. Juniorky skončily po sedmém nejlepším defilé a deváté pódivce ceklkově osmé a seniorky se jim v celkovém umístění vyrovnaly. Po defilé byly také sedmé, jen pódivku předvedly osmou nejlepší.
Tolik ale řeč čísel, která najdete i v oficiálních výsledcích. Hodnocení očima trenérek a dle slov porotců je ještě příjemnější. Velmi kladně byly hodnoceny všechny naše kostýmy. Stejně kladně porota ocenila i náš pokrok od Stochova. Všem děvčatům se tentokrát povedlo vystoupení i co do výrazu. Usmívaly se, snažily a bylo vidět, že se vystoupení baví. Kadetky dostaly trenérskou pochvalu hlavně za udržené řady při defilé. Juniorky také předvedly velkou snahu a zadařilo se. A úspěšná byla i premiéra nové juniorské kapitánky Denisy Vackové.
Poprvé použité kompletní nové kostýmy pak seniorkám určitě také pomohly k velmi solidnímu umístění ve středu výsledkové listiny po defilé. Zúčastněná konkurence je sice posunula o kousek níž v celkovém pořadí, ale neúspěch to v žádném případě nebyl.
Gratulujeme všem.

19.5.2008

Účast Květinek na soutěži o pohár města Ostrova, která se koná 31. května, byla ZRUŠENA!

12.5.2008

Pořadatel Národního šampionátu mažoretek 2008 zveřejnil na stránkách NBTA fotogalerii z oblastního kola NŠ na Kladně. Podívejte se na další fotografie.

22.10.2007

P O Z O R ! ! !        Mimořádný TRÉNINK na SLETIŠTI!
V souvislosti s účastí souvorů na semifinále MČR 2008 ve Rtyni se koná mimořádný trénink na Sletišti ve středu 14. května 2008.       Kadetky – od 18:00       Juniorky a seniorky – od 18:30

12.5.2008

Na stránkách MČR najdete startovní listinu semifinále ve Rtyni.

12.5.2008

Odjezd na semifinále MČR do Rtyně je posunut již na pátek 18:00 ze Sletiště. Sraz všech (kadetky, juniorky, seniorky) je již v 16:30. Před odjezdem proběhne trénink defilé.

12.5.2008

V sekci GALERIE najdete fotografie z kvalifikace MČR 2008 ve Stochově.

10.5.2008

Na stránkách MČR 2008 jsou k dispozici výsledky skupin, sóloformací s hůlkou a sóloformací s pom-pony stochovské kvalifikace MČR 2008.

10.5.2008

Druhý květnový svátek patřil tradičně stochovské kvalifikaci MČR v mažoretkovém sportu. I letos se ho zůčastnily všechny skupiny Květinek, včetně přípravky i sóloformací. Ve srovnání s loňským rokem to z našeho pohledu byl jistý ústup ze slávy. Tedy podle výsledků, ale jinak nelze tomuto klání vytknout ani to nejmenší. A jak že vlastně Květinky dopadly? Mezi sólistkami vystupovaly Betka Hašková a Gábina Adamčíková s pom-pony a Kačka Bínová s Hůlkou. Roztleskávačky skončily na čtvrtém a pátém místě, mažoretka byla třetí, ale postoupit do finále v Písku se nepodařilo ani jedné z nich. Mezi duy soutěžily s hůlkou Tereza Vosková s Luckou Antošovou a s pom-pony Tereza Macháčková s Bárou Matviakovou. Obě dua skončila ve svých kategoriích mimo postupové pozice i když Bára s Terezou vybojovaly bronzovou příčku. Největší úspěch v sóloformacích tak zaznamenala miniformace seniorek s hůlkou. Jejich vystoupení porota ocenila druhým místem a tak vysokým počtem bodů, že jako jediné Květinky postoupily do finále, které se koná začátkem června v Písku.
V kategorii skupin to sice s postupy bylo mnohem lepší, ale ani skupinám se nepodařilo zopakovat skvělá loňská umístění. Kadetky s hůlkou obsadily nepopulární čtvrté místo, ale i jen bramborová medaile je posunula do semifinále ve Rtyni. Mažoretky pak v juniorské i seniorské kategorii obsadily shodně pátou pozici a i obě tyto skupiny postoupily do Rtyně. V soutěži s pom-pony se na umístění schodly dokonce všechny tři zúčastněné skupiny a kadetky, juniorky i seniorky společně postoupily do finále MČR ve Vyškově z druhého místa stochovské kvalifikace. Jediným nepostupujícím souborem Květinek tak nakonec zůstala pouze přípravka, jejíž vystoupení s hůlkou na postup nestačilo. Nejde ale o neúspěch, protože přípravka při republikových soutěžích především získává zkušenosti.Za své vystoupení se nemusí stydět ani jedna Květinka a postupujícím gratulujeme.

6.5.2008

Na stránkách NBTA jsou k dispozici výsledky kladenského oblastního kola Národního šampionátu mažoretek 2008.

2.5.2008

Včera se, celkem potřetí, uskutečnilo oblastní kolo Národního šampionátu mažoretek 2008 na Kladně. Pořádání této soutěže se na Kladně stává tradicí a zájem o tuto soutěž dokumentovala i velmi slušně zaplněná tribuna kladenského Sletiště. Dopolední defilé nám počasí dovolilo uskutečnit úplně bez omezení a jediná odpolední dešťová přeháňka také průběh soutěže nenarušila. Součástí doprovodného programu pak byla vystoupení kladenských Květinek s pom-pony (nebyla soutěžní, s pom-pony mají Květinky jistou účast přímo ve finále NŠ v Poděbradech) a také vystoupení všech kladenských sóloformací. A jak dopadly soutěže? Tak nějak napůl. Kadetky svou kategorii na Kladně vyhrály a postoupily do semifinále NŠ ve Strakonicích (kadetky doposud ještě nikdy v oblastním kole NŠ nevypadly – Gratulujeme!), seniorky do Strakonic postoupily také, ale svou kategorii nevyhrály a juniorky stejně jako přípravka postoupit do Strakonic bohužel nedokázaly.Ještě jeden úspěch ale naše barvy zaznamenaly. Historicky poprvé se některá Květinka probojovala do semifinále soutěže Miss mažoretka. Tou vůbec první je Tereza Macháčková. Držme jí palce!

30.4.2008

Na stránkách pořadatele MČR v mažoretkovém sportu jsou k dispozici startovní listiny kvalifikace na Stochově v kategorii skupin i sóloformací s hůlkou i sóloformací s pom-pony.

29.4.2008

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas mistrovských soutěží mažoretek. Opět jako každý rok náš oddíl spolupořádá kvalifikační kola. Kvalifikace Národního šampionátu mažoretek 2008 se koná 1.5.2008 na kladenském Sletišti (podrobnosti zde). Kvalifikace Mistrovství republiky v mažoretkovém sportu 2008 se pak koná už tradičně 8.5.2008 ve sportovní hale na Stochově (podrobnosti zde).

28.4.2008

Stejně jako v loňském roce se všechny naše skupiny zúčastnily tradiční přehlídky mažoretkových skupin v rámci Lomnického hudebního jara. A stejně jako vloni to i letos byla ta úplně poslední generálka před zahájením letošních mistrovských soutěží. O tom, že naše dívky byly v Lomnici celkem dost vidět svědčí i obsah oficiální fotogalerie z této akce na stránkách svazu mažoretek.

3.4.2008

Vrcholí přípravy na letošní mistrovské soutěže a je třeba vypilovat soutěžní defilé. Proto, jako každý rok, budou některé tréninky přesunuty na Sletiště. Jejich rozpis najdete v sekci TRÉNINKY.

6.3.2008

Byla zavedena nová tradice. Nově můžete hlasovat v anketě. Najdete ji v navigační liště vlevo. Ankety se budou obměňovat a měly by se týkat především dění v našem oddíle.Máte-li nějaké nápady na zajímavé ankety, pošlete nám je, prosím, prostřednictvím vzkazového formuláře v sekci KONTAKTY.

4.3.2008

Konečně se můžete podívat i na to, jak dopadly naše mažoretky při sokolských závodech v plavání, kterých se zúčastnily v Rakovníku. Výsledky v souboru MS Excel najdete zde.

4.3.2008

Opět byla naplněna novými vystoupeními sekce AKCE.

23.2.2008

Proběhla výrazná aktualizace sekce AKCE.

23.2.2008

Opět je zde čas zabývat se letním soustředěním. Termín, místo i cena jsou stanoveny! Podrobnosti najdete v sekci SOUSTŘEDĚNÍ. A pozor! Blíží se termín placení zálohy.

18.1.2008

Projděte si aktualizovanou sekci AKCE.

28.11.2007

V sobotu 8. prosince bude pro všechny mimořádný trénink. Budou se dolaďovat sestavy pro vánoční vystoupení a kompletovat kostýmy. Účastní se VŠICHNI!!!

Přípravka -> 10:00 – 12:00
Kadetky -> 9:00 12:00
Juniorky a seniorky -> 10:00 – 13:00

Všichni přinesou všechny kostýmy !!!

20.11.2007

Po delší době se opět objevuje nová zpráva. V sekci AKCE jsou dvě nová vystoupení. Doba klidu na našich stránkách není způsobena nečiností, ale tím, že se především nacvičují soutěžní sestavy pro následující soutěžní sezónu.

22.10.2007

P O Z O R ! ! !        ZMĚNA TERMÍNU TRÉNINKŮ KADETEK!
Od začátku listopadu budou kadetky trénovat v pátek od 18:00 do 19:30.

27.9.2007

V sobotu 6.10.2007 nebude mimořádný trénink. Místo toho se naše mažoretky zůčastní kulturních akcí při běžeckých závodech v Nučicích.

27.9.2007

V sekci GALERIE najdete fotografie z naší účasti na festivalu dechovek Vejvodova Zbraslav 2007.

26.9.2007

Dne 1.10.2007 se od 17:00 koná ve sborovně Sokolovny schůzka rodičů mažoretek. NEZAPOMEŇTE!

26.9.2007

V sekci AKCE už najdete časový harmonogram Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu a Národního šampionátu mažoretek pro rok 2008.

19.9.2007

A zase jedna malá aktualizace. Upřesnění v sekci AKCE. V sekci TRÉNINKY aktuální přehled pro letošní sezónu a v sekci GALERIE je konečně kompletní sezóna 2006-2007.

10.9.2007

V sekci RODIČŮM je k dispozici elektronická verze dotazníku mažoretky.

10.9.2007

Nepřehlédněte aktuální seznam akcí, které naše mažoretky čekají v začátku nové sezóny. Jako vždy jej najdete v sekci AKCE! Navíc do sekce TRÉNINKY přibyl také rozvrh tréninků pro letošní sezónu.

10.9.2007

Tak nám začala nová sezóna. Přejeme do ní spoustu úspěchů a příjemné zážitky všem, kdo mají cokoli společného s oddílem mažoretek KVĚTINKY Kladno.

25.6.2007

Závěrečné soutěžní vystoupení letošní sezóny naše mažoretky sice, na celostátním finále Mistrovství ČR s pom-pony, medailemi neozdobily, ale ostuda to v žádném případě nebyla. Kadetky jsou desátým nejlepším souborem republiky ve své věkové kategorii a juniorky jsou mezi svými vrstevnicemi dvanácté nejlepší v ČR. Juniorky se dokonce prezentovaly desátou nejlepší pódiovkou tohoto finále. Kompletní výsledkovou listinu si můžete prohlédnout na stránkách MČR.

22.6.2007

Na webu pořadatele Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu s pom-pony, které se koná o tomto víkendu za účasti Květinek, jsou k dispozici startovní listiny defilé a pódiovek.

20.6.2007

Na webu pořadatele Národního šampionátu si můžete prohlédnout fotografie vítězů z Poděbrad a také kompletní výsledkové listiny. U výsledkových listin nepřehlédněte, prosím, poznámku na úplném konci.

20.6.2007

Kromě vítězství juniorek i kadetek v soutěži s pom-pony vybojovaly skvělé umístění v Poděbradech i naše kadetky s hůlkou. V republice již podruhé skončily čtvrté. VELICE GRATULUJEME!!!

18.6.2007

Tak ten dlouho očekávaný okamžik nastal: Mažoretky KVĚTINKY Kladno jsou MISTRYNĚ REPUBLIKY pro rok 2007. Stalo se tak při finále Národního šampionátu mažoretek pro rok 2007 v Poděbradech. Květinky vyhrály soutěž pom-ponů i v kategorii kadetek i v kategorii juniorek. HROZNĚ MOC GRATULUJEME.

12.6.2007

Na tento pátek (ano, odpoledne před cestou do Poděbrad) přibylo kadetkám jedno vystoupení. Nepřehlédněte jej v sekci AKCE.

11.6.2007

Včerejšek, tedy neděle 10. června, patři finále MČR v mažoretkovém sportu sóloformací v Písku. Ze stochovské kvalifikace se do tohoto finále probojovaly tři jedotlivkyně a dvě dua. Výsledky reprezentantek našeho oddílu v této soutěži nejsou sice nikterak oslnivé, ale je potřeba vidět, že si všechna děvčata své choreografie připravovala sama, bez pomoci a tak za úspěch lze považovat už i účast ve finále samotnou. Pro úplnost informace je třeba dodat, že máme desátou nejlepší kadetku v sólech, dvacátou devátou a třicátou první nejlepší juniorku v sólech, šestnácté nejlepší duo kadetek a osmnácté nejlepší duo juniorek. Prohlédněte si výsledkovou listinu kadetek a juniorek. I když pořadí nevypadají na první pohled nijak oslnivě, všem finalistkám gratulujeme, protože víme, kolik účastnic bylo v jednotlivých kategoriích celkem v celé ČR. Je to úspěch! Závěrem pak jen jeden neskromný povzdech. Je škoda, že pro kategorii sóloformací není součástí MČR i zemské finále. Protože nebýt finalistek z Moravy, mohl se náš oddíl pyšnit třetí nejlepší sólistkou kadetkou. V zemském finále, kdyby bylo, jsme si tak mohly připsat další medaili. Jenomže: KDYBY! Ale i tak si všechny zaslouží velikou gratulaci.

3.6.2007

Tak letošní sezóna může být opět hodnocena jako sportovně úspěšná. Kadetkám se potřetí v řadě podařilo postoupit na republikové finále Národního šampionátu mažoretek do Poděbrad. A letos dokonce ze druhého místa ve Strakonicích z celkem jedenácti startujících ve své kategorii. Loňskou bronzovou medaili se jim tedy podařilo vylepšit na stříbro a doprovodnou soutěž v pom-ponech dokonce kadetky Květinek dokonce vyhrály. A nejen to. Soutěž pom-ponů totiž ve Strakonicích vyhrály i juniorky. A navíc získaly i ocenění za nejlepší pom-ponové vystoupení celého strakonického semifinále bez ohledu na věkovou kategorii. Skvělý úspěch!!! Gratulujeme. Jedinou pihou na kráce víkendového úspěchu je tak trošku výsledek našich juniorek v soutěži s hůlkou. Tam Květinky zůstaly na prvním nepostupovém místě. A to je opravdu škoda. Přesto jsou ale všechny gratulace oprávněné a zcela na místě.

28.5.2007

Již na dohled se přiblížily závody, které rozhodnou o úspěšnosti a nebo neúspěšnosti celé soutěžní sezóny 2007 pro náš oddíl. O víkendu (2. a 3. června) se koná zemské finále NŠ mažoretek ve Strakonicích. Časový harmonogram a startovní listinu si můžete prohlédnout na stránkách pořadatele. Přijeďte fandit do Strakonic a podpořit tak naše mažoretky při nejdůležitější soutěži sezóny.

28.5.2007

Došlo ke změně termínu jednoho z našich vystoupení na konci června. Nepřehlédněte ji v sekci AKCE.

28.5.2007

Další květnová neděle, která byla vyplněna účastí Květinek na semifinále Mistrovství republiky v Hořicích, nám bohužel nepřinesla mnoho důvodů k radosti. Vystoupení našich dívek v Hořicích rozhodně nelze považovat za neúspěch, ale žádného medailového umístění a tím i postupu do republikového finále v Přešticích jsme se tentokrát nedočkali. Celkově ale úspěšné vystoupení si v ve výsledcích můžete prohlédnout na stránkách pořadatele MČR.

14.5.2007

Sobota 12. května byla pro naše mažoretky opět soutěžní. Doma, na kladenském Sletišti, se zúčastnily kvalifikace Národního šampionátu mažoretek. Kadetky s hůlkou svou věkovou kategorii vyhrály a juniorky byly ve své kategorii druhé. Oba soubory tak v kategorii s hůlkou postoupily do Zemského finále NŠ ve Strakonicích. Do Zemského finále ve Strakonicích se kadetkám i juniorkám podařilo postoupit také v kategorii pom-ponů. Gratulujeme a doporučujeme Vaší pozornosti výsledkovou listinu tohoto oblastního kola NŠ.

9.5.2007

Včerejší kvalifikace Mistrovství republiky na Stochově, kterou náš oddíl pořádal se vydařilo. Nejen organizačně, ale i výsledkově. V soutěžích skupin do semifinále v Hořicích postoupily jak kadetky, které svou věkovou kategorii vyhrály, a juniorky, ve své kategorii druhé, ale při vůbec prvním soutěžním vystoupení se podařilo vybojovat semé místo a tím postup také přípravce. Další postupy vybojovaly reprezentantky našeho oddílu také při soutěžích sóloformací. Přímo do republikového finále v Písku postoupily Kateřina Bínová, Kateřina Plachá, Nicolette Foitová, Tereza Trunečková, Anna Bryndová, Bára Matviaková a Tereza Macháčková. Na stránkách pořadatele MČR si můžete prohlédnout výsledkové listiny Skupin a sóloformací. V sekci O NÁS je pak krátké povídání o včerejších závodech.

27.4.2007

Byla aktualizována sekce AKCE. Podívejte se, kdy nás čekají další veřejná vystoupení.

25.4.2007

V sobotu 21. dubna se náš oddíl zúčastnil Lomnického hudebního jara. Tato přehlídka posloužila kromě prezentace našeho oddílu také jako veřejná generálka soutěžních vystoupení našich dívek. Na fotografie z této akce se můžete podívat v sekci GALERIE a něco málo o průběhu akce se dočtete v sekci O NÁS.

16.3.2007

Protože se povážlivě přiblížil čas soutěží, je nezbytné začít pilovat soutěžní defilé. Vzhledem k tomu, že sokolovna je krátká, budou se tréninky defilé odehrávat od konce března vždy v pátek večer na Sletišti. Detailní rozpis těchto tréninků najdete v sekci TRÉNINKY.

12.3.2007

Od dnešního dne byly naše stránky kompletně přesunuty na novou adresu www.mazoretkykladno.eu. Zároveň jsme s našimi stránkami opustili bezplatný hosting na serveru ATLAS.cz, protože jejich arogantní a neprofesionální chování nebylo nadále akceptovatelné.
Pro naše čtenáře to přinese nejen novou adresu, na které nás najdete, ale také větší spolehlivost a dostupnost našich stránek
a postupem času také širší možnosti pro zkvalitňování naší webové prezentace.
V současné chvíli proběhla kompletní migrace našich stránek s jedinou vyjímkou. Tou vyjímkou je obsah sekce GALERIE. Zavazuji se, že tato nepříjemnost bude odstraněna maximálně do jednoho týdne, ale pracovat se na dokončení migrace sekce GALERIE budu pracovat průběžně. Doufám, že mi toto drobné zdržení prominete a děkuji Vám za pochopení.

26.1.2007

Dostali jsme se do nového kalendářního roku, děti mají ve školách 1. pololetí skoro za sebou a tak nastal čas, chysta zase letní soustředění. Všechny informace o tom letošním najdete jako vždycky v sekci SOUSTŘEDĚNÍ. Mimo to je průběžně akktualizován i kalendář našich vystoupení. Ten najdete tradičně v sekci AKCE.

06.10.2006

Možná Vás to všechny překvapí, ale došlo k aktualizace sekce GALERIE. Zatím tedy pouze pro letošní sezónu, ale i tak. Na obsahu galerie z loňské sezóny se už ale taky pracuje a tak se je na co těšit. Nicméně, v souvislosti s obrázky z loňska, buďte prosím trpěliví.

01.9.2006

Rozhodně nepřehlédněte nový časový rozvrh tréninků, který najdete za odkazem v sekci AKCE.

01.9.2006

Co nejupřímněji se omlouváme našim čtenářům za extrémně dlouhé období bez aktualizace našich stránek, které nebylo záměrné a ani neznamenalo
omezení činnosti našeho oddílu. Zavinil ho akutní nedostatek času našeho webmastera, který se také upřímně omlouvá.
Jako omluvu přijměte prosím kompletní upgrade stránek. Upgrade se prozatím nedotkl pouze sekce GALERIE. Tato sekce se ale svého doplnění dočká ve velmi krátké době. Děkujeme
Vám všem za věrnost a věříme, že zde i nadále budete hledat a nacházet vše, co Vás o našem oddíle zajímá i v nadcházející sezóně 2006/2007.

22.6.2006

Naše účinkování na celostátním finále Národního šampionátu mažoretek ukončilo letošní soutěžní sezónu. Sice umístění nebylo překvapivě úžasné, ale i tak jsme mezi nejlepšími pěti týmy v republice v kategorii kadetek. Na internetových stránkách pořadatele jsou k dispozici kompletní výsledkové listiny tohoto finále.

12.6.2006

Naše účinkování ma finále Mistrovství ČR v kategorii pom-ponů nebylo sice nejoslnivější, ale i tak jsme mezi nejlepšími deseti týmy v republice ve všech věkových kategoriích (no dobrá, seniorky jsou sice dvanácté, uznávám, ale i tak). Na internetových stránkách pořadatele jsou k dispozici kompletní výsledkové listiny a také přehled toho, jak bodovali jednotliví rozhodčí.

7.6.2006

Jako podklad pro rozhodování kdy navštívit finále Národního šampionátu mažoretek pro rok 2006 v Poděbradech se podívejte na podrobný časový rozpis této události. A přijeďte zafandit!

7.6.2006

Tak je to konečně tady! Ve čtvrtém roce existence našeho oddílu se to konečně povedlo. Konečně se na krku Květinek rozhoupaly medaile ze soutěže mistrovství republiky!!! Podařilo se to našim kadetkám a to tím, že při Národním šampionátu 2006 ve Strakonicích vystupovaly tak, že to porota ohodnotila celkově jako třetí nejlepší vystoupení v jejich kategorii. Bronzové „placky“ znamenají také to, že v této věkové kategorii
jsou naše kadetky třetí nejlepší v Čechách a postupují do Zemského finále Národního šampionátu mažoretek pro rok 2006 v Poděbradech! No a řekněte sami: Jde jim za to nepogratulovat? Takže H U R Á !!! a G R A T U L U J E M E !!! Určitě by mohla být zajímavá i výsledková listina ze Strakonic, Můžete se na ní tedy podívat.

2.6.2006

Možná by Vás mohlo zajímat, že na stránkách Národního šampionátu 2006 je k dispozici časový harmonogram soutěže ve Strakonicích, které se koná již zítra a pozítří.

2.6.2006

Na stránkách MČR jsou k dispozici výsledky semifinále v Hořicích. Včetně hodnocení jednotlivých rozhodčích.

2.6.2006

Chcete znát soupeře našich dívek při finále MČR 2006 s pom-pony v Přešticích 10. a 11. června? Podívejte se na oficiální startovní listiny defilé a pódiovek. PŘIJEĎTE POVZBUZOVAT!!! Není to daleko.

29.5.2006

V sekci O NÁS najdete stručné postřehy ze semifinále MČR v Hořicích a doufám, že se Vám líbí i nová fotka na titulní stránce.

18.1.2006

Opěj je aktualizována pouze sekce AKCE.

21.12.2005

Byla aktualizována sekce AKCE. Přibyla do ní i jedna zajímavá nabídka. Nepřehlédněte ji.

21.10.2005

V sekci AKCE došlo ke změně datumu konání Mikulášské. Nepřehlédněte tuto změnu.

20.10.2005

V sekci AKCE najdete rozpis plánovaných akcí včetně termínové listiny MČR v mažoretkovém sportu.

20.10.2005

Na stránkách pořadatele MČR v mažoretkovém sportu je k dispozici termínová listina ročníku 2006.

19.9.2005

Již jsou k dispozici i čtyři fotky z Hulína. Najdete je v sekci GALERIE.

19.9.2005

Na soutěži sóloformací Majorettes shown HULÍN 2005 naše dvě dua dopadla nad očekávání skvěle. Děvčata obsadila třetí a páté místo. Blahopřejeme! (Trošinku podrobností najdete v sekci O NÁS).

19.9.2005

V sekci GALERIE najdete fotografie z průvodu městem, který zahajoval akci Japonsko – Strom a stroj.

16.9.2005

Sobotní vystoupení v klubu Stodola bylo ZRUŠENO!!!

6.9.2005

V sekci AKCE jsou přidána nová vystoupení a v sekci GALERIE už najdete fotky ze Dne města.

2.9.2005

V sekci AKCE najdete nový časový rozvrh tréninků v nové sezóně.

31.8.2005

Dnes je aktualizováno snad úplně všechno. Vzhledem k začátku nové sezóny došlo k aktualizaci celého webu. Projděte si celé stránky a případnou nespokojenost si nenechávejte pro sebe.

27.6.2005

Konečně jsou k dispozici výsledky finále Národního šampionátu mažoretek 2005 v
Poděbradech.

22.6.2005

Do sekce GALERIE přibyly fotografie z Poděbrad. Byly zkompletovány popisy naší účasti v obou letošních soutěžích mažoretek v sekci O NÁS a byla zaktualizována sekce HOME (domeček).

21.6.2005

Na stránkách pořadatele Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2005 si můžete prohlédnout výsledkové listiny z celostátního finále pom-ponů v
Písku.

20.6.2005

!! FINÁLOVÝ VÍKEND !! Konec 24. týdne roku 2005 byl určitě tím nejúspěšnějším v historii našeho oddílu. Během tohoto víkendu se dva naše soubory zúčastnily celostátního finále republikového mistrovství.
Kadetky vybojovali ve finále Národního šampionátu mažoretek 2005 naprosto neuvěřitelné ČTVRTÉ místo. Juniorky vystoupily ve finále Mistrovství České republiky mažoretek 2005 v soutěži pom-ponů a vybojovaly také velký úspěch. Skončily OSMÉ. S vědomím, že defilé s pom-pony začaly trénovat před měsícem je tento úspěch ještě větší.

14.6.2005

Na stránkách pořadatele Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2005 si můžete prohlédnout startovní listiny z celostátního finále pom-ponů v
Písku.

14.6.2005

A je to tady. Finále Národního šampionátu mažoretek v Poděbradech zveřejnilo svůj harmonogram. Prohlížet ho můžete
tady.

13.6.2005

Na stránkách pořadatele Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2005 si můžete prohlédnout výsledkové listiny z celostátního finále v
Přešticích.

12.6.2005

Máme za sebou první sportovní vrchol letošní sezóny – Finále MČR v Mažoretkovém sportu v Přešticích. Po sobotním osmém méstě v defilé si svou pozici udrželi i v pódiové sestavě a umístili se tak na konečné OSMÉ pozici.

11.6.2005

!! AKTUÁLNĚ !!Informace přímo z dějiště finále MČR v Přešticích říká, že po pochodovém defilé jsou naše kadetky na průběžném OSMÉM místě. Ještě je čas podívat se do Přeštic na zítřejší pódiová vystoupení. Kadetky začínají v deset hodin. Kdo může, je vítán.

6.6.2005

V sekci O NÁS kromě krátkého popisu naší úspěšné účasti ve Strakonicích najdete také nový herbář našich Květinek pro tuto sezónu. Bohužel zatím jen pro kadetky.

6.6.2005

Na stránkách pořadatele Národního šampionátu mažoretek NBTA 2005 si můžete prohlédnout výsledkové listiny Zemského finále ve
Strakonicích.

5.6.2005

!! SKVĚLÝ ÚSPĚCH !!Neuvěřitelné se stalo skutkem. Nikoho by to dopředu ani nenapadlo a přesto je to tak. KADETKY zcela překvapivě POSTOUPILY do FINÁLE Národního šampionátu mažoretek 2005, který se koná od 17. do 19. června 2005 v Poděbradech. Je to obrovský úspěch jehož cenu si všichni uvědomíme až o něco později. Znamená také to, že
Mažoretky KVĚTINKY Kladno jsou součástí nejužší české mažoretkové špičky v kategorii kadetek. Důkazem toho je letošní účast ve finále obou celostátních soutěží mažoretek.

2.6.2005

Na stránkách pořadatele Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2005 si můžete prohlédnout výsledkové listiny semifinále v
Hořicích.

26.5.2005

Na stránkách pořadatele Národního šampionátu mažoretek NBTA 2005 si můžete prohlédnout startovní listiny Zemského finále ve
Strakonicích.

25.5.2005

Na stránkách pořadatele Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2005 si můžete prohlédnout
startovní listinu semifinále této soutěže v Hořicích.

23.5.2005

V sekci GALERIE najdete pár (jsou jen 4) fotografií z Ostrova.

23.5.2005

Na stránkách pořadatele Národního šampionátu mažoretek NBTA 2005 si můžete prohlédnout výsledkové listiny oblastního kola v
Ostrově.

9.5.2005

Na stránkách pořadatele Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2005 si můžete prohlédnout výsledkové listiny
skupin a sóloformací ze základního kola ve Vimperku.

2.5.2005

V sekci O NÁS najdete pokyny k naší účasti v základním kole MČR v mažoretkovém sportu 2005 ve Vimperku a také nominaci všech vystupujících.

28.4.2005

V sekci AKCE najdete aktualizovaný seznam toho, co nás v nejbližší době čeká.

11.4.2005

Na stránkách MČR 2005 v mažoretkovém sportu jsou k dispozici startovní listiny skupin a sóloformací.

Soutěžní vystoupení na kvalifikaci ve Vimperku jsou BEZ DEFILÉ!
Pořadatel také změnil program kvalifikace, takže se celé kvalifikační kolo koná jen v sobotu 7.5.2005!

11.4.2005

Opět byla aktualizována sekce AKCE.

5.4.2005

Byla konečně aktualizována sekce AKCE.

8.3.2005

V sekci GALERIE najdete konečně nějaké fotografie z posledních vystoupení. Omlouváme se za zpoždění.

8.3.2005

Starší i mladší dívky již v rámci příprav na MR zvládly kromě celé sestavy i defilé. Vystoupení pro MR tak již dostává finální podobu.

10.2.2005

Vystupující na Reprezentačním plese 4. Základní školy se sejdou v pátek 11.2.2005 v 19:15 před Jaltou v Rozdělově.

10.2.2005

Sraz vystupujících na Sokolských šibřinkách je v neděli 13.2.2005 v 15:15 před sokolovnou.

5.2.2005

Ve dnech 29.1. – 5.2.2005 proběhlo zimní soustředění oddílu. Trošku více informací najdete v sekci O NÁS.

13.12.2004

Přibyly fotografie z mikulášské do sekce GALERIE.

7.12.2004

Sraz k vystoupení pro seniory je v 15:30 u Zlatého selátka. Oblečeny, nalíčeny a učesány se sejdou mladší a starší dívky.

22.11.2004

Všichni, kdož mají doma tyrkysové kostýmy mladších dívek (tučňáky), je přinesou nejpozději do neděle 28.11.2004. Dostane je přípravka na Mikulášské vystoupení. (Dívky z přípravky budou ke kostýmům potřebovat hladké !!! bílé podkolenky a bílé plátěnky – ne jarmilky!)

22.11.2004

Na neděli 28.11.2004 byl naplánován mimořádný trénink, který bude sloužit k doladění společného vystoupení pro Mikulášskou veselici. Sraz všech, včetně přípravky je ve 14:00 v sokolovně. Kromě nácviku se budou také rozdělovat kostýmy. Konec tréninku bude „až to budou umět tak, aby se s tím dalo vystupovat„.

22.11.2004

Sraz k vystoupení na Mikulášské veselici je ve středu 1.12.2004 ve 14:00 v sokolovně. Všechny budou učesány, kostýmy stačí mít v ruce. Na převlečení bude čas. Pro veřejnost vystoupení začíná v 16:30.

15.11.2004

Na středu 17.11.2004 byl stanoven termín mimořádného tréninku zaměřeného na doladění choreografií soutěžních vystoupení. Mladší dívky se sejdou v 9:00 na cca 90 minut a na stejně dlouhý trénink přijdou starší dívky v 10:30.

9.11.2004

Byly přidány fotografie z kladenské Sportovní haly a z pražského Výstaviště do sekce GALERIE.

9.11.2004

V sekci O NÁS je nově stručný přehled událostí.

24.9.2004

Byla nově rozčleněna a doplněna sekce GALERIE.

24.9.2004

Přibyly fotografie z vystoupení na Stochově a v Mělníku.

12.8.2004

V sekci O NÁS byl zveřejněn časový rozvrh tréninků pro sezónu 2004/2005.

10.8.2004

V sekci AKCE nově najdete program vystoupení na září.

22.6.2004

V sekci GALERIE se můžete podívat na fotografie z Písku.

22.6.2004

V sekci GALERIE se můžete podívat na fotografie z Písku.

22.6.2004

Na stránkách pořadatele soutěže jsou již k dispozici kompletní výsledky finále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2004 a navíc i detailní přehled bodování jednotlivých porotců po defilé i po pódiových sestavách.

21.6.2004

Během víkendu se naše mladší dívky zúčastnily finále Mezinárodního mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2004, které se konalo na Velkém náměstí v Písku. Už jen vybojovaný postup na toto finále byl obrovitým úspěchem a potom tedy konečné šesté místo v kategorii kadetek (6-10 let) je možné označit už jen jako neuvěřitelnou pohádku, která je ale krásnou skutečností. Podrobnější povídání je v sekci O NÁS.

8.6.2004

V sekci O NÁS jsou fotografie jednotlivých mažoretek, které vystupovaly na soutěžích.

9.6.2004

Na stránkách pořadatele soutěže již najdete startovní listiny defilé a pódiových sestav pro soutěž skupin na finále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu, které se koná, za účasti našich mladších dívek, v Písku 19. a 20. června. K dispozici jsou též propozice a časový rozvrh této soutěže.

9.6.2004

Účstníci sobotního vystoupení na oslavách Dne dětí v Hostouni odjíždějív 9:00 od Sokolovny.

8.6.2004

Do sekce GALERIE přibyly fotografie ze Strakonic.

7.6.2004

Na Zemském finále Národního šampionátu mažoretek ve Strakonicích skončila pouť všech našich zástupců v této soutěži. Do Národního finále v Poděbradech nepostoupila ani jedna naše skupina. Je však nutno přiznat, že konkurence zde byla opravdu obrovská a jen účast zde byla velmi cennou zkušeností. Výsledky soutěže jsou již zveřejněny na stránkách pořadatele.

4.6.2004

V sekci GALERIE jsou k dispozici fotografie z vystoupení v Lidicích.

3.6.2004

Pro zájemce jsou již na stránkách pořadatele k dispozici propozice a časový rozvrh Finále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu v kategorii BATON, které se uskuteční 19. a 20. června v Písku a na nějž si postup vybojovaly i naše mladší dívky.

31.5.2004

!! MEGA ÚSPĚCH !! Při své historicky první účasti v semifinále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu v Hořicích naše mladší dívky skončily na stříbrné (druhé) pozici o jednu desetinu bodu za vítěznými domácími mažoretkami. Toto absolutně skvělé umístění dívkám zajistilo postup do celostátního finále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu, které se bude konat o víkendu 19. a 20. června v Písku. Přesto, že je tento úspěch skutečně obrovský, mohl být i větší. Dívkám se nepodařilo v soutěžní disciplíně DEFILÉ projít celou vymezenou trasu. To je stálo značnou bodovou ztrátu, která je ve výsledném součtu bodů připravila o prvenství. Výsledkovou listinu semifinále MČR v Hořicích si můžete prohlédnout na tomto místě.

25.5.2004
Starší dívky i mladší dívky, které vystupují v semifinále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu v Hořicích v neděli 30.5.2004 odjíždějí od Sokolovny v 5:00.
24.5.2004
Z důvodu odřeknutí účasti jedním z účastníků semifinále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, které se koná v Hořicích, byly pozvány naše starší dívky do této soutěže.
21.5.2004
Dovolujeme si Vás upozornit na stránky soutěže Mažoretka roku 2004, kterou pořádá Svaz mažoretek ČR .
19.5.2004

Zde je k dispozici výsledková listina Oblastní postupové soutěže Národního šampionátu mažoretek v Kladně 9.5.2004.

19.5.2004
Rozrostla se sekce GALERIE o zajímavé fotografie z vystoupení na NŠ mažoretek v Kladně.
19.5.2004
Vystoupení našich skupin na kladenské Bambiriádě se uskutečnív Městské hokejbalové aréně (mezi saunou a zimním stadionem) v pátek 21.5.2004 od 14:00. Vystoupí mladší i starší dívky jak s hůlkou tak s pompony. Sraz vystupujících je ve 13:30 tamtéž.
19.5.2004
Zde je k dispozici výsledková listina Oblastní postupové soutěže Národního šampionátu mažoretek v Kladně 9.5.2004
17.5.2004
Vzhledem ke skvělému postupu do Zemského finále Národního šampionátu mažoretek ve Strakonicích se musí naše mladší dívky zúčastnit semifinále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu již 30.5.2004 v Hořicích a ne až 6.6.2004 v Mostě, jak bylo původně naplánováno.
17.5.2004
19.5.2004 vystoupí náš oddíl na odpoledni pro seniory v Domově důchodců Kladno. Vystupovat budou mladší i starší dívky a to jak s hůlkou, tak s pompony. Sraz vystupujících je ve 14:30 před Domovem důchodců Kladno.
17.5.2004
BYLY SPUŠTĚNY TYTO STRÁNKY !
9.5.2004
!! SKVĚLÝ ÚSPĚCH !! Z oblastní postupové soutěže Národního šampionátu mažoretek nám POSTOUPILY všechny tři zúčastněné skupiny (mladší dívky baton, starší dívky baton a starší dívky pom-pon) do Zemského finále ve Strakonicích (5. a 6. června).
25.4.2004
V Ronově nad Doubravou se konalo oblastní postupové kolo Národního šampionátu mažoretek. Soutěže se zúčastnilo také duo Kritýna Jarošová a Alena Hlinovská. Děvčatům se bohužel v silné konkurenci postoupit do Zemského finále nepodařilo.
24.4.2004
!! SKVĚLÝ ÚSPĚCH !! Náš oddíl se poprvé ve své historii zúčastnil Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu. Do soutěže jsme zasáhli ve čtyřech kategoriích. Mladší dívky baton, starší dívky baton, starší dívky pom-pon a duo baton v kategorii dospělých. Při své první zkušenosti se soutěží mladší dívky baton POSTOUPILY! do semifinále, které se koná 6.6.2004 v Mostě.


WordPress theme: Kippis 1.15